kim jesteśmy

kim jesteśmy

Telepizza to międzynarodowa sieć pizzerii, dostarczająca pyszne i gorące pizze do domów w niespełna 70 miastach w całej Polsce. Na całym świecie Telepizza posiada ponad 1300 lokali, poza Polską, jesteśmy obecni w takich krajach, jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia, Peru i wiele innych. Nasza specjalnością jest pizza – zawsze ręcznie wyrabiana i przygotowana wyłącznie na bazie świeżego, naturalnego ciasta. W naszym menu, coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i osoby szukające w pizzy nowych, nietypowych smaków. Telepizza to niezapomniany smak, pysznych i gorących pizz, którymi możesz cieszyć się każdego dnia i w każdym, wygodnym dla Ciebie miejscu.

1300 lokali na świecie

naszym sekretem jest ciasto – fresh & handmade
na czym polega sekret naszego ciasta?

Na tym, że ono jest naturalne, świeże i ręcznie wyrabiane, oraz że nie mrozimy i nie przygotowujemy ciasta na zapas. Ciasto Telepizza wyrabiamy z najwyższej jakości mąki, bez używania żadnych konserwantów i ulepszaczy. Po otrzymaniu zamówienia każda z naszych pizz jest ręcznie formowana przez naszych pracowników specjalnie dla Ciebie i ze składnikami jakie wybierzesz.

Wkładamy dużo wysiłku i starań w to, żeby nasze ciasto było jak najlepsze – począwszy od starannego doboru i kontroli składników ciasta, poprzez jego codzienną jego produkcję, aż po regularne oraz częste dostarczanie świeżego ciasta do naszych pizzerii. Niezwykle istotne jest staranne wyszkolenie naszych pracowników w sztuce formowania pizzy po to, żeby każdy z naszych klientów otrzymał ją jak najlepszą i zgodną z naszymi standardami.

pizza z dostawą

Jedyną rzeczą lepszą od pysznej i gorącej pizzy jest… pyszna i gorąca pizza dostarczona wprost do Ciebie.

Dlatego, jeśli jesteś w domu i nie masz ochoty nigdzie się ruszać, to my odwiedzimy Ciebie i dostarczymy Ci gorącą pizzę z chrupiącym ciastem, ciągnącym się serem i pysznymi dodatkami. Zresztą nie musisz być w domu, możesz zamówić naszą pizzę do pracy, na spotkanie, na imprezę, albo… – albo w każde inne miejsce jakie sobie wybierzesz. Pamiętaj – każda okazja jest dobra na pyszną pizzę, która sama dotrze do Ciebie!

z hiszpanii do polski
TELEPIZZA WYWODZI SIĘ Z HISZPANII, PIERWSZY LOKAL ZOSTAŁ OTWARTY W 1988 ROKU W MADRYCIE.

Do Polski Telepizza zawitała w 1992 r, a pierwszy lokal powstał w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie sieć krajowa liczy prawie 120 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu. Od momentu, gdy z pizzerii na ul. Prostej w Warszawie wyjechała pierwsza pyszna i gorąca pizza, sieć Telepizza w naszym kraju ciągle się rozwija i rozszerza swoją działalność na coraz to nowsze miasta.

świat pizzy ma smak

Kulinarna różnorodność otaczającego nas świata to niewyczerpane źródło inspiracji dla naszych pizz – od smaków orientu, poprzez wyszukany włoski styl, aż po solidną prostotę kuchni niemieckiej, wszędzie można znaleźć pomysł na nowy smak pizzy. Każda z naszych pizz to kulinarna przygoda, mała podróż w czasie i w przestrzeni – czy to w odległe kraje, czy to w góry, czy na … jesienne grzybobranie. To właśnie umiejętny i staranny dobór składników, połączony z kreatywnością i otwartością na smaki świata, jest oprócz naszego wyjątkowego ciasta, największym sekretem naszych pysznych pizz, przygotowanych po to by zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta naszych klientów.