kariera

kariera

W T-Pizza wierzymy, że nasi zadowoleni Pracownicy dostarczą radość naszym Klientom. Dlatego tworzymy zespół, w którym każdy może wybrać drogę kariery, jaka najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom, a potem rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

WYBIERZ SWOJĄ DROGĘ I PRACUJ TAK, JAK LUBISZ!

pracownik lokalu

pracownik biura

pracuj w tpizza

dołącz do nas

buduj z nami swoją markę

Sukces Telepizza to efekt naszej wspólnej pracy. My dzielimy się z Tobą doświadczeniem, a Ty wnosisz do zespołu swoją energię.

Zespół to atmosfera

Dlatego jesteśmy dla siebie życzliwi i pomocni, niezależnie od stanowiska,które zajmujemy. Dbamy o dobre relacjezarówno w pracy, jak i podczas licznych spotkań towarzyskich.

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Poranki czy wieczory? Praca tylko w weekendy, a może tradycyjne dni robocze? To Ty ustalasz swój grafik.

Rozwój

Nasza firma nie może się rozwijać, jeśli zespół będzie stał w miejscu. Dlatego zapewniamy Ci szkolenia, kursy i wsparcie merytoryczne, abyś jak najefektywniej wykorzystał swój potencjał i awansował.

KOMUNIKACJA TO PODSTAWA!

Dlatego w Telepizza dbamy wspólnie o to, by Klienci byli zadowoleni z naszej obsługi. Z nami dowiesz się jak rozmawiać, dbać o relacje, budować wizerunek swój i marki.

Zniżki

Mamy dla Ciebie specjalne zniżki na naszą pyszną pizzę, nawet do 85%!

MOBILNOŚĆ

Planujesz przeprowadzkę do innego miasta? Masz swoją ulubioną dzielnicę i sąsiadów? U nas sam wybierasz lokal i miasto, w którym pracujesz.

Contemporary Dance

Masterclass

with

Lori Nelson