regulamin promocji

regulamin promocji dostępnych w t-pizza

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa warunki i zasady korzystania z ofert promocyjnych, uprawniających do nabycia określonych produktów dostępnych w menu Organizatora zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu, zwanych dalej „Promocjami”.
 2. Organizatorem promocji jest T-Pizza sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres:
  ul. Postępu 6, 02-676 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000011248, NIP: 5270202489, REGON: 010537583, kapitał zakładowy: 55.752.100 złotych, zwana dalej „Organizatorem”.

Czas trwania promocji

 1. Promocje obowiązują w wybrane dni tygodnia w roku kalendarzowym 2023 (do 31.12.2023) w ramach dokonania zakupów wybranych produktów w sieci lokali Organizatora na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Zasady promocji

 1. Promocje nie łączą się ze sobą oraz innymi promocjami. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji lub jej zakończenia przed datą wskazaną w § 2 powyżej, bez konieczności podania przyczyny.
 2. Oferta promocyjna dotyczy następujących promocji:

„Super Uno Classic” – promocja obowiązuje przy zakupie jednej pizzy z menu z grupy „Bestsellery”. Promocją objęte są pizze małe w cenie 24,95 zł, średnie w cenie 32,95, duże w cenie 37,95, XXL w cenie 39,95 oraz Max w cenie 52,95. Promocja dotyczy pizz na cienkim cieście. W przypadku chęci zamówienia pizz na cieście tradycyjnym, do podanych cen doliczana jest opłata w wysokości 3 zł. Promocja dostępna jest codziennie w lokalu i w dostawie (zarówno zamówienia złożone telefonicznie jak i za pośrednictwem sklepu internetowego oraz aplikacji -zakup poprzez zakładkę PROMOCJE).

„Super Uno Wyjątkowe” – promocja obowiązuje przy zakupie jednej pizzy z menu z grupy „Wyjątkowe”. Promocją objęte są pizze małe w cenie 26,95 zł, średnie w cenie 37,95, duże w cenie 41,95, XXL w cenie 49,45 oraz Max w cenie 57,95. Promocja dotyczy pizz na cienkim cieście. W przypadku chęci zamówienia pizz na cieście tradycyjnym, do podanych cen doliczana jest opłata w wysokości 3 zł. Promocja dostępna jest codziennie w lokalu i w dostawie (zarówno zamówienia złożone telefonicznie jak i za pośrednictwem sklepu internetowego oraz aplikacji -zakup poprzez zakładkę PROMOCJE).

„Super Uno Premium” – promocja obowiązuje przy zakupie jednej pizzy z menu z grupy „Wyjątkowe”. Promocją objęte są pizze małe w cenie 28,95 zł, średnie w cenie 41,95, duże w cenie 44,95, XXL w cenie 53,95 oraz Max w cenie 62,95.  Promocja dotyczy pizz na cienkim cieście. W przypadku chęci zamówienia pizz na cieście tradycyjnym, do podanych cen doliczana jest opłata w wysokości 3 zł. Promocja dostępna jest codziennie w lokalu i w dostawie (zarówno zamówienia złożone telefonicznie jak i za pośrednictwem sklepu internetowego oraz aplikacji -zakup poprzez zakładkę PROMOCJE).

 

„Super Trio Classic 3x 25,95 zł” , „Super Trio Classic 3x 31,95 zł” oraz „Super Trio Classic 3x 36,95”– promocja obowiązuje przy zakupie trzech pizz z menu z grupy „Bestsellery”. Promocją objęte są pizze średnie w cenie 25,95 zł za każdą pizzę w zestawie Super Trio Classic lub duże w cenie 31,95 zł za każdą pizzę w zestawie Super Trio Classic lub XXL w cenie 36,95 zł za każdą pizzę w zestawie. Promocja dostępna jest codziennie w lokalu i w dostawie (zarówno zamówienia złożone telefonicznie jak i za pośrednictwem sklepu internetowego oraz aplikacji).

 

„Super Duo Classic” – promocja obowiązuje przy zakupie dwóch pizz z menu z grupy „Klasyczne” lub kompozycji własnej do 2 składników. Promocją objęte są pizze średnie w cenie 30,99 zł za każdą pizzę; duże w cenie 37,99 zł za każdą pizzę w zestawie Super Duo Classic. Promocja dostępna jest codziennie w lokalu i w dostawie (zarówno zamówienia złożone telefonicznie jak i za pośrednictwem sklepu internetowego oraz aplikacji). Promocja nie obowiązuje w miastach: Tuchola, Wyszków, Nakło.

 

Mega Party Box w cenie 84,99 zł – zestaw zawiera: 2 pizze średnie do 4 składników, 2x sos 50 ml, frytki 170g, 8 szt. chicken nuggets oraz 8 szt. Pizza Rolls. Promocja dostępna jest w lokalu i w dostawie (zarówno zamówienia złożone telefonicznie jak i za pośrednictwem sklepu internetowego oraz aplikacji).

 

„Pizza dnia – 13,99 zł” – promocja obowiązuje przy zakupie jednej małej pizzy z menu według dni tygodnia (każdego dnia promocją objęta jest inna pizza): poniedziałek – Uśmiech Boryny, wtorek – Double Peperoni, środa – Capriciosa, czwartek – Peperoni, piątek – Vege,
sobota – Hawajska, niedziela – Margherita. Promocją objęte są małe pizze o wybranym smaku w cenie 13,99 zł (każdego dnia promocją objęta jest inna pizza). Promocja dostępna jest tylko w lokalu. Przy wyborze opcji „na wynos” obowiązuje dopłata za pudełko w wysokości 1 zł.

 

Ice Deal w cenie 44,49 zł – zestaw zawiera: średnią pizzę klasyczną i 2x lody Ben & Jerry’s 100 ml. Promocja dostępna jest w lokalu i w dostawie (zarówno zamówienia złożone telefonicznie jak i za pośrednictwem sklepu internetowego oraz aplikacji).

Duża Pizza w cenie Małej – Promocja ważna przy zakupie za pomocą aplikacji T-Pizza. Dotyczy dużych pizz klasycznych z wyjątkiem Margherity. Jedna osoba może skorzystać tylko raz z promocji. Warunkiem skorzystania z promocji jest użycie kodu LUTY24 w aplikacji mobilnej oraz spełnienie minimalnej wartości dostawy 45zł. Promocja ważna do 29 lutego 2024 r. Promocje nie łączą się.

 

Wielkie Otwarcie Sosnowiec – Promocja w dniach 11.03.24 – 17.03.24 dotyczy oferty na Pizze Średnie z kategorii klasyczne. Koszt pizzy średniej klasycznej 20zł w dostawie przy zakupie minimum trzech sztuk. Pizza średnia klasyczna 15zł w lokalu lub z odbiorem przy zakupie już od jednej sztuki. Pizze nie podlegają modyfikacji w składnikach. Promocja obowiązuje w dwóch lokalach Telepizza / T-Pizza w Sosnowcu – przy ul. Wolności 2 oraz Piłsudskiego 42.

DUŻA 2 ZA 1 – Promocja obowiązuje w dniach 22.03.2024 – 20.04.2024 lub do wyczerpania zapasów w ilości 3000 użyć, przy zakupie pizzy rozmiaru dużego z kategorii Bestsellery. Klient kupując  dużą pizzę 33 cm z kategorii Bestsellery, wpisując przy zakupie w aplikacji T-Pizza Kod: DUZA2ZA1  – drugą również z kategorii Bestsellery otrzymuje gratis. Warunkiem realizacji zamówienia w dostawie jest spełnienie minimalnej wartości zamówienie 45 zł.Odbiór osobisty – nie ma minimalnej wartości zamówienia. Jeden klient może tylko raz skorzystać z promocji. Promocja nie dotyczy oferty pizz z kategorii SuperUno.

 

MEGA WEEK 50% – Promocja w dniach 29.05-02.02. Rabat 50% na wszystkie pizze z kategorii bestsellery w dostawie online. Aby z niej skorzystać, należy w aplikacji T-Pizza wpisać kod BESTSELLERY50. Promocje nie łączą się. Promocja nie obowiązuje w lokalu ul.Gołębia 1, Tuchola.

 

MEGA WEEK ŚREDNIE LOKALOWE – Promocja w dniach 29.05-02.02. Promocja dotyczy średnich pizz z kategorii  bestselerry z ceną 19,95 w lokalu i odebrać. Aby z niej skorzystać, należy w aplikacji T-Pizza wpisać kod  kod SREDNIA19. Promocje nie łączą się. Promocja nie obowiązuje w lokalu ul.Gołębia 1, Tuchola.

Skargi i reklamacje

 1. Skargi i reklamacje powinny być kierowane drogą elektroniczną na adres: opinia@t-pizza.pl lub składane pisemnie na adres: T-pizza sp. z o.o., ul. Postępu 6,
  02-676 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA”.
 2. Skargi i reklamacje powinny zawierać: imię i nazwisko, dane kontaktowe uczestnika promocji (adres mailowy lub numer telefonu), jak również pełny opis reklamowanych zastrzeżeń wraz ze wskazaniem daty i miejsca, gdzie zostało dokonane zamówienie.
 3. Organizator rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Postanowienia końcowe

 1. Treść niniejszego regulaminu jest pełną wersją Regulaminu Promocji i dostępna jest na stronie internetowej Organizatora www.tpizza.pl lub w siedzibie Organizatora.
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa powszechnie obowiązującego.